RICHWOOD GREENE
LIHTC- Income-restricted units
- 42 of 42
- Year placed in service
- 2011
- Bedroom mix
- 28 1BR · 10 2BR · 4 3BR
Estimated total housing cost: $1,070 rent + $153 utilities = $1,223/mo