TANGLEWOOD APTS (CORNERSVILLE)
LIHTC- Income-restricted units
- 32 of 32
- Year placed in service
- 1992
- Bedroom mix
- 28 1BR · 4 2BR
Estimated total housing cost: $850 rent + $161 utilities = $1,011/mo