KINGSTON FOUR APTS PHASE II
LIHTC- Income-restricted units
- 40 of 40
- Year placed in service
- 1987
- Bedroom mix
- 20 1BR · 20 2BR
Estimated total housing cost: $727 rent + $161 utilities = $888/mo