WALKER CREEK VILLAGE PHASE I
LIHTC- Income-restricted units
- 76 of 76
- Year placed in service
- 2001
- Bedroom mix
- 32 2BR · 28 3BR · 16 4+BR
Estimated total housing cost: $750 rent + $171 utilities = $921/mo