LAKEVIEW COMMONS
LIHTC- Income-restricted units
- 27 of 28
- Year placed in service
- 2005
- Bedroom mix
- 12 1BR · 12 2BR · 3 3BR · 1 4+BR
Estimated total housing cost: $852 rent + $132 utilities = $984/mo