FRANKLIN PLACE APTS
LIHTC- Income-restricted units
- 34 of 34
- Year placed in service
- 1992
- Bedroom mix
- 17 1BR · 14 2BR · 3 3BR
Estimated total housing cost: $1,125 rent + $132 utilities = $1,257/mo