VISTA PARK HOMES
LIHTC- Income-restricted units
- 24 of 25
- Year placed in service
- 1999
- Bedroom mix
- 2 1BR · 4 2BR · 11 3BR · 8 4+BR
Estimated total housing cost: $1,069 rent + $126 utilities = $1,195/mo