GRANDY LAKE RESIDENCES
LIHTC- Income-restricted units
- 41 of 41
- Year placed in service
- 1998
- Bedroom mix
- 4 1BR · 17 2BR · 14 3BR · 6 4+BR
Estimated total housing cost: $1,925 rent + $126 utilities = $2,051/mo