GOLDENDALE VILLAGE
LIHTC- Income-restricted units
- 29 of 30
- Year placed in service
- 1995
- Bedroom mix
- 12 2BR · 12 3BR · 6 4+BR
Estimated total housing cost: $907 rent + $126 utilities = $1,033/mo