SARATOGA TERRACE APARTMENTS
LIHTC- Income-restricted units
- 23 of 24
- Year placed in service
- 2007
- Bedroom mix
- 22 2BR · 2 3BR
Estimated total housing cost: $1,300 rent + $126 utilities = $1,426/mo