QUI NAI ELT HOMES I
LIHTC- Income-restricted units
- 35 of 35
- Year placed in service
- 2010
- Bedroom mix
- 9 2BR · 12 3BR · 14 4+BR
Estimated total housing cost: $666 rent + $126 utilities = $792/mo